Żółte kartki: 888

Czerwone kartki: 99

Średnia ocena: 4

Końcówka zdecydowała...

W 4. minucie na prowadzenie wyszedł zespół EC-Engineering. Dzięki przytomności Piotra Czapigi, gola zdobył Mateusz Sobieszek. TDEC wyrównał za sprawą Krzysztofa Motyki w 8. minucie gry. Wynik pierwszej odsłony ustalił wspomniany wcześniej Paweł Czapiga, świetnym uderzeniem po poprzeczkę bramki rywali. W drugiej połowie wynik długo nie ulegał zmianie, ale TDEC nie dał za wygraną. Zawodnicy w charakterystycznych strojach wyrównali po raz drugi w tym meczu w 31. minucie. Autorem gola został Paweł Matoga. TDEC chciał pójść za ciosem, ale kolejne dwa słowa należały do EC.  Najpierw rzut karny na gola zamienił Mateusz Sobieszek, a dwie minuty później prowadzenie podwyższył Michał Janus. Takiej zaliczki zespół ekipa EC już nie zmarnowała. Co prawda na trzy minuty przed końcem nadzieje TDEC rozbudził Marcin Czech, jednak w ostatniej minucie wynik na 5:3 dla EC ustalił Grzegorz Pawlik.