Mecze: 3430

Żółte kartki: 1202

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Ciekawie zapowiadający się mecz nie zawiódł naszych oczekiwań. Drużyny „Przybylskiego DV-BOX" i Airportu Taxi stworzyły świetne widowisko. Pozytywne wrażenia zawdzięczamy w głównej mierze zawodnikom gości, którzy bardzo skutecznie wykorzystali słabszy dzień Taksówkarzy. Granatowi zagrali perfekcyjnie i już po 20. minutach prowadzili 3:0 – bramki Tomasza Biesagi, Roberta Voigta i Grzegorza Grzesiaka. Mimo, iż mecz był po pierwszej połowie praktycznie rozstrzygnięty, goście cały czas atakowali. Ich ambitna gra poskutkowała czterema kolejnymi golami Mateusza Ziółko (2), Wojciecha Błażejowskiego i Jana Toty. Trzeba przyznać, że Airport nie miał szczęścia zarówno pod swoją bramką, jak i bramką przeciwnika. Taksówkarze zmarnowali wiele dobrych sytuacji, a jak dobrze wiemy takie sytuacje się mszczą. Gracze „Przybylskiego" wykorzystywali każdy błąd rywala, ale jednocześnie dobrze bronili dostępu do swojego pola karnego. Na otarcie łez Airport strzelił honorowego gola za sprawą Ryszarda Fudaliego.

Airport Taxi przegrywa po raz pierwszy w tym sezonie i musi oddać fotel lidera drużynie „Przybylskiego DV-BOX". Granatowi wypracowali sobie przewagę jednego punktu, której z pewnością nie będą chcieli łatwo roztrwonić.