Żółte kartki: 1668

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Sprawiedliwy remis

W nowych, czerwonych koszulkach do ważnej batalii przystąpiła doświadczona Sparta. Walcząca o utrzymanie ekipa Rafała Kędziora od początku szukała szans do objęcia prowadzenia, co udało się już w drugiej minucie po strzale Piotra Wojciechowskiego. Kolejne minuty to ostra wymiana ciosów, która w premierowej odsłonie zakończyła się remisem 4:4. Hattricka w pierwszej połowie skompletował Konrad Linczowski, który dzięki wybornemu występowi przesunął się na czwartą lokatę w klasyfikacji najlepszych strzelców. Po zmianie stron jako pierwszy prowadzenie objął DOMTOM, po wykończeniu wspomnianego Linczowskiego. Wtedy to „Czerwoni” odpowiedzieli w najlepszy możliwy sposób, gdyż najpierw wyrównał Łukasz Tokarczyk, a potem skromną zaliczkę zapewnił Kamil Sroka. Ostatnie słowo należało jednak do Kamila Klęka, który pokonując golkipera Sparty sprawił, że oba teamy opuszczają balon przy ulicy Ptaszyckiego z wywalczonym tego dnia jednym punktem.