Mecze: 86

Żółte kartki: 22

Czerwone kartki: 12

Średnia ocena:

W meczu na zakończenie II kolejki II Ligi B naprzeciw siebie stanęły „Przybylski DV-BOX" i Nafta Kraków. W mecz lepiej weszli Nafciarze i już w 2. minucie przed szansą stanął Max Dobroszyński, ale jego strzał minimalnie minął bramkę „Przybylskiego". Po chwili gospodarze odpowiedzieli – w sytuacji sam na sam z goalkeeperem Nafty znalazł się Tomasz Biesiaga, ale tym razem lepszy okazał się bramkarz. W pierwszej połowie oglądaliśmy jeszcze trzy warte uwagi zdarzenia: piekielnie groźny strzał Pawła Bruda (Nafta), żółtą kartkę za niesportowe zachowanie dla Dobroczyńskiego i wreszcie bramkę Kuby Kacprzaka na 1:0 dla Nafty. Na początku drugiej połowy, po raz kolejny z dobrej strony pokazał się Kacprzak. Zawodnik gości posłał bardzo ładne, otwierające podanie pomiędzy nogami rywala, lecz jego kolega przegrał pojedynek z Dariuszem Szewczykiem. Nafta prowadziła, minuty upływały i gdy wydawało się, że goście dowiozą wynik 1:0 do końcowego gwizdka, „Przybylski DV-BOX" przeprowadziło zabójczą kontrę. Szczęśliwcem, który dał remis swojej drużynie był Tomasz Biesiaga. Nie mogło być inaczej – nagroda MVP powędrowała właśnie w jego ręce.

Rezultat 1:1 sprawia, iż Nafta spada na drugie miejsce. Czy odzyska fotel lidera? Przekonamy się już za tydzień!