Drugie wtorkowe spotkanie przebiegało w dość niecodziennych okolicznościach. W drużynie Leadera na boisko wyszło tylko 4 zawodników z pola i Amway w pierwszych minutach miał ułatwione zadanie. W pewnym momencie goście prowadzili już 5:0 po bramkach Łukasza Kubiaka, Markusa Joechlera, Tomasza Galiszewskiego i Svena Netopila (2). Na nieszczęście Amwayu, po kilku minutach Leader uzupełnił skład i zaczął odrabiać straty. Gdy siły personalne zostały wyrównane LSI miało ogromną przewagę. Praktycznie cała druga połowa należała do gospodarzy, którzy zdołali doprowadzić do remisu (!). Mecz zakończył się wynikiem 5:5. Gdyby zawodnicy Leadera zjawili się na boisku wcześniej, rezultat mógłby być zupełnie inny.