Mecze: 7339

Żółte kartki: 2531

Czerwone kartki: 311

Smoki znały odpowiedź...

Kontrataki okazały się zabójczą bronia Dragona w starciu z Answear.com. Co z tego, że grę prowadziła ekipa w czarnych koszulkach, skoro skuteczniejsi byli zawodnicy w granatowych koszulkach. To właśnie Smoki dzięki dwóm zabójczym kontratakom prowadziły po pierwszej odsłonie 2:0. Najpierw do siatki trafił Karol Kofin, a tuż przed zmianą stron do notesu Grzegorza Hamowskiego wpisał się Maciej Piasecki. Answear.com wział się za odrabianie strat w drugiej połowie. W 27. minucie z najbliższej odległości trafił Patryk Oleksa. Answear.com jeszcze bardziej się otworzył, co skrzętnie wykorzystał Dragon. Na 3:1 dla Granatowych podwyższył Seweryn Frączyk w 32. minucie strzałem z dystansu. Chwilę później Dawid Juszczak przywrócił nadzieję Answear.com, jednak w ostatnich minutach Dragon umiejętnie kontrolował wynik. Ekipa Granatowych tym zwycięstwem zapewniła sobie utrzymanie. Z kolei Answear.com przystępując do tego meczu już wiedział, że stracił szansę na utrzymanie.