Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Hit dla Tomasza 20 Resto Bar!

Sporo emocji przyniosło najciekawiej zapowiadające się spotkanie czwartej serii gier, w którym Tomasza 20 Resto Bar jako pierwsze zapewniło sobie prowadzenie po golu niezawodnego Wojciecha Pituły. Na bramkę tą momentalnie odpowiedział Bartłomiej Chlebda wyrównując stan pojedynku. Kiedy wydawało się, że oba teamy udadzą się na zasłużoną przerwę przy remisowym rezultacie o swojej wybornej formie przypomniał Daniel Suchan. Popularny „Suchy” był motorem napędowym ofensywnych działań beniaminka i swój występ okrasił dwoma golami i taką samą liczbą asyst. Kiedy zespół Michała Wolskiego na dziesięć minut przed końcem prowadził 5:1, wydawało się, że sprawa triumfu jest definitywnie rozstrzygnięta. Wtedy rozmiary porażki zniwelował jeszcze wspominany wyżej Chlebda, który kompletując hattricka stał się najlepszym zawodnikiem DIAMOND’u. Tym samym „Pomarańczowi” przegrywają swoją pierwszą potyczkę w zimowych zmaganiach i z dziewięcioma „oczkami” pozostają wciąż w ścisłej czołówce, co zapowiada arcyciekawą walkę o mistrzostwo!