Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Dwa ciosy Pandy

Pojedynek rozpoczął się mocnym akcentem. Nie minęła piata minuta, a Teletech prowadził 2:0. Dwa razy na listę strzelców wpisał się popularny Panda, czyli Mhmut Inanc. Siłacz w szeregach Teletech dwukrotnie wykazał się sprytem w polu karnym rywali. HSBC próbowało odpowiedzieć w pierwszej odsłonie, ale ataki Biało-czerwonych nie chciały się zawiązywać. Na domiar złego dla HSBC w ostatniej minucie pierwszej połowy Mhmut Inanc dograł Koray'a Kizilakara i Teletech prowadził 3:0. Taki rozwój wydarzeń uśpił Teletech. Na starcie drugich dwudziestu minut Rafał Szyndler wlał nadzieje w serca zawodników HSBC. Później Biało-czerwoni ruszli z huraganowymi atakami, ale nie umieli wykorzystać znakomitych sytuacji. W 32. przewagę HSBC przerwał Teletech. Panda skopiował akcję z końcówki pierwszej połowy, tyle że tym razem do siatki rywali trafił Maxime Grude. W samej końcówce rozmiary porażki HSBC zmniejszył Dominik Kamiński.