Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Przegrana niepokonanych

W ostatnim a zarazem najciekawszym spotkaniu oglądaliśmy starcie beniaminka Tomasza 20 Resto Bar z spadkowiczem Ulmą. Obie ekipy przed sezonem przeprowadziły w swoich szeregach tylko kosmetyczne zmiany i spotkanie zapowiadało nam się elektryzująco. Już w pierwszych minutach po sprytnie rozegranym rzucie rożnym bramkę dla gospodarzy zdobył Sebastian Sobótka. Ulma bardzo mądrze się broniła i kąsała gości kontrami. Jedną z nich pod koniec pierwszej części wykorzystał Dawid Zawada nowy nabytek Ulmy. Druga odsłona wyglądała podobnie. Mądra gra Ulmy i ataki gospodarzy. Na niekorzyść Tomasza 20 Resto Bar działo przede wszystkim zero zmienników i pod koniec spotkania zaczeli opadać z sił. Wykorzystał to Kamil Ostrowski i po kolejnej kontrze pokonał bramkarza gospodarzy. Beniaminek nie odpuszczał i dopiął swego pod koniec drugiej części a autorem gola był Michał Wolski-bramkarza. Widać było że Tomasza 20 Resto bar gra o zwycięstwo ponieważ przy remisie i kilku minutach do końca spotkania bramkarz gospodarzy brał udział w akcjach ofensywnych. Nie był to jednak dobry pomysł bo zamiast 3 pkt lub nawet remisu goście zdołali trzeci raz załadować piłkę do siatki i wygrali zasłużenie to spotkanie 2:3. Dla gospodarzy była to pierwsza porażka w startach w Biznes Lidze ale jak nie zmienią swojej taktyki i będą dalej przychodzić na mecze bez rezerwowych – na pewno nie ostatnia.