Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Mecz na remis

Bardzo ciekawe spotkanie zafundowali nam zawodnicy Diamond oraz Teletech. Mecz lepiej zaczęli gospodarze i już w pierwszych minutach wyszli na prowadzenie za sprawą Łukasza Batora. Teletech nie pozostawał dłużny i już po chwili mieliśmy 1:1. Jednak to Diamond z chodził do szatni w lepszych humorach po golu Bartłomieja Chlebdy. Druga część to wyrównana gra w środku boiska oraz bardzo intensywna końcówka meczu. Przy stanie 3:1 dla gospodarzy TeleTech nie dał za wygraną i w przeciągu zaledwie kilku minut za sprawą Claudio Timpano, Darisa Kamrana oraz Mhmut Inaca (który zasłużenie został MPV spotkania) zdołali doprowadzić do remisu w końcówce spotkania i wyszarpali gościom prowadzącym praktycznie całe spotkanie cenny punkt. Gratulacje dla obu ekip za mecz pełen emocji i pięknych goli.