Drugie starcie wieczoru, pomiędzy piątym KPR a zamykającym stawkę drużyn Extend Vision obfitował w emocje. Teoretycznie faworytem była ekipa gospodarzy, ale Piotr Waśkiewicz i spółka zawiesili poprzeczkę bardzo wysoko. W pierwszej części gry oglądaliśmy sporo ich grożnych sytuacji, że wspomnieć tu chociażby o strzale wspomnianego, grającego z "11" Waśkiewicza, któremu do zmieszczenia piłki w okienku zabrakło zaledwie centymetrów. Niebiescy też jednak nie próżnowali. W dogodnych sytuacjach do zdobycia gola znajdowali się między innymi Adam Curyło i Grzegorz Marczyk, lecz i oni póki co nie mogli znaleźć drogi do bramki. Ta w końcu jednak padła, tyle że po przeciwnej stronie boiska. Jedyne trafienie, jakie oglądaliśmy przed przerwą to dzieło Pawła Gęcy, który wprawił w istną euforię zarówno kibiców szarych, jak i kolegów z drużyny. Jak się jednak potem okazało, były to miłe złego początki. Co prawda Extend Vision udało się utrzymać prowadzenie do przerwy, ale druga połowa należała już zdecydowanie do niebieskich, którzy okazali się znacznie skuteczniejsi od swojego przeciwnika, co okazało się kluczem do sukcesu. Obraz gry nie uległ bowiem znacznej zmianie i mecz z boku wciąż wyglądał na bardzo wyrównany. Ostatecznie KPR zwyciężył 3:1 po golach Marczyka i Curyło, którzy tak zajadle próbowali pokonać golkipera gości jeszcze przed zmianą stron, oraz Tomasza Skorupy, dla którego było to czwarte w sezonie trafienie.