VII kolejka w grupie D II ligi rozpoczęła się od starcia Korporatów z Extend Vision. Lepiej rozpoczęli je gospodarze, lecz nieoczekiwanie to oni zmuszeni byli szybko odrabiać straty. Goście fenomenalnie bowiem skontrowali i golkiper pomarańczowych zmuszony był wyciągać piłkę z siatki. Kolejne minuty przynosiły nam jednak zamiast kolejnych bramek walkę w środku pola i brak zdecydowanej przewagi którejś ze stron. Kiedy już wydawało się, że do przerwy nie zobaczymy więcej goli, po raz pierwszy błysnął niewątpliwy bohater meczu, Piotr Waśkiewicz. Jego strzał z dystansu nie został zatrzymany ani przez interweniujących obrońców, ani przez bramkarza. Jeszcze przed zmianą stron było 3:0, po kolejnej bramce grającego z „11" napastnika. Najlepszą do przerwy okazję dla Korporatów zmarnował z kolei Leszek Panuś, który po podaniu Kamila Waszkiewicza w sobie tylko znany sposób nie zdołał umieścić piłki w siatce.
Drugą połowę gospodarze rozpoczęli jednak znacznie lepiej niż pierwszą. Waszkiewicz groźnie uderzał z dystansu, ale jego strzał zdołał jeszcze odbić Kotyza. Chwilę później był on już jednak bezbronny i po strzale jednego z graczy w pomarańczowych strojach skapitulował po raz pierwszy. Rosła przewaga gospodarzy i kiedy wydawało się, że kolejny gol dla nich jest tylko kwestią czasu, po raz trzeci ukłuł Waśkiewicz. Grzegorz Chadziński i koledzy nie mieli jednak zamiaru się poddawać i nadal zajadle atakowali. Zaowocowało to drugą dla nich bramką, lecz tego wieczoru na więcej nie było ich już stać. Defensywa Extend Vision stanęła bowiem na wysokości zadania i ostatecznie, pomimo naprawdę wyrównanego widowiska górą była ekipa w szarych strojach.