Żółte kartki: 3475

Czerwone kartki: 244

Średnia ocena: 4.3333333333333

Rozstrzygnęli w końcówce

Pojedynek ofensywnych armat miał zakończyć pierwszą serię gier w II Lidze C. Naprzeciw siebie stanęli bowiem Konrad Linczowski i Axel Rednau. Zarówno jeden jak i drugi udowodnili, że w nowym sezonie nie zamierzają „spuszczać z tonu” i solidarnie skompletowali hattricka. Potyczka przyniosła wiele emocji, a gra toczyła się cios za cios. Kapitalnej okazji na zdobycie prowadzenia tuż przed przerwą nie wykorzystał DOMTOM, gdy rzut karny obronił Rafał Juszczyk. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, aż do ostatnich dziesięciu minut, gdy błędy przeciwnika bezlitośnie zaczął wykorzystywać Cathay Pacific. Od stanu 3:3 do bramki strzeżonej przez Tynora trafiali: Dudziak, Koś i wspominany wyżej Rednau pozbawiając „Niebieskich” nadziei na wywalczenie chociażby punktu.