Trzecie spotkanie wieczoru zakończyło się takim samym wynikiem jak poprzednie. Tym razem siedem goli swojemu przeciwnikowi zaaplikował jednak KPR, który nie dał złudzeń Lynce. Otwarcie należało do Lynki, która dość szybko objęła prowadzenie. Szybko je jednak straciła, bowiem KPR natychmiast najpierw wyrównał, a potem trafił na 2:1. Do przerwy zdobył aż pięć bramek, wobec tylko dwóch trafień gości. Druga połowa zakończyła się remisowym rozstrzygnięciem, lecz wobec takiej kanonady w pierwszej części gry niebiescy ani przez chwilę nie musieli obawiać się o wynik. Po dwie bramki dla nich zdobyli Miłosz Jodłowski, Grzegorz Marczyk i Tomasz Skorupa. Siódme trafienie dołożył Adrian Stanisz. Po przeciwnej stronie boiska najskuteczniejszy okazał się Konrad Siedlarczyk, autor dwóch goli. Pozostałe gole dla Lynki były dziełem Tomasza Zyzaka i Adriana Pudlika.
Lynka wciąż ma na koncie zaledwie jedno zwycięstwo w Biznes Lidze. O kolejne powalczy już w następnej kolejce z Art Black i chcąc w tej walce liczyć na powodzenie musi zagrać znacznie lepiej niż w tym spotkaniu. KPR dzięki kompletowi punktów zachowuje z kolei dystans dzielący go od ścisłej czołówki i wciąż ma szanse na włączenie się do gry o awans.