Ekipy z dziewiątego i ósmego miejsca grały ze sobą o drugie w sezonie zwycięstwo. Niestety (zarówno dla jednych, jak i drugich), obie musiały obejść się smakiem, bo po raz drugi tego wieczoru padł wynik 1:1. Podobnie jak w poprzedzającym to spotkanie pojedynku KRP i Rent Expressu to gospodarze wyszli na prowadzenie. Francois Cortezon już w jednej z pierwszych akcji popisał się ładnym uderzeniem w prawy górny róg i ku ogromnej uciesze jego kolegów z zespołu Scarsenal prowadził. Niebiescy starali się jak najszybciej zdobyć wyrównującego gola: próbował Krzysztof Szum, próbował też Konrad Siedlarczyk, ale ani jeden, ani drugi nie mógł pokonać Zielowskiego. Po tym krótkim dość okresie naporu Lynki gra się wyrównała i przez kilkanaście minut oglądaliśmy głównie zmagania w środku pola. W końcu upragniony dla gości gol wreszcie padł: Tomasz Zyzak na raty pokonał bramkarza gospodarzy i dał swoim kolegom nadzieję na korzystny wynik. Nadzieja ta rosła z każdym kolejnym atakiem, bowiem wraz z upływem czasu gra Lynki wyglądała coraz lepiej. Zaczynała ona dominować na boisku i kilkukrotnie tylko zrządzeniu Opatrzności piłkarze Scarsenalu zawdzięczać mogli to, że futbolówka nie wtoczyła się do ich bramki. Sami także mieli jednak szanse na objęcie prowadzenia, jak chociażby po solowej akcji Bogdana Floristeanu, który przebojowo przedarł się przez obronę niebieskich, ale jego strzał obronił bramkarz.
W trzecim meczu wieczoru mieliśmy więc drugi remis, który absolutnie nikogo nie urządza. Nieco większy niedosyt mogą czuć goście, którzy w drugiej połowie dominowali na boisku, lecz także i żółci mogą mieć pretensje tylko do siebie. Prowadzili wszak 1:0 i wynik ten wystarczyło utrzymać...