Mające taką samą liczbę punktów i zarazem sąsiadujące ze sobą w tabeli drużyny KPR i Rent Expressu starły się w drugim meczu wieczoru. Jego stawką mogło być w sprzyjających okolicznościach nawet trzecie miejsce w tabeli, było więc o co grać. Spotkanie rozpoczęło się jednak od spokojnej gry obu zespołów. Tak jedni, jak i drudzy bali się zdecydowanie zaatakować, by nie nadziać się na kontrę i nie stracić szybkiej bramki, która mogłaby ustawić mecz. W końcu kibice zobaczyli strzały na bramkę; Tomasz Skorupa próbował zaskoczyć Chmiałę, lecz ten pokazał klasę, broniąc jego kąśliwe uderzenie. Szybkim podaniem uruchomił partnerów, a ci już po chwili byli o włos od wyjścia na prowadzenie: Andrzej Iwański znalazł się blisko bramki KPR-u, lecz zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i piłkę zdołali wybić obrońcy. Wybić na tyle dobrze, że trafiła ona pod nogi Michała Grymka. Ten nie dał szans bramkarzowi i biali prowadzili 1:0. Już kilka sekund po wznowieniu gry mogli prowadzić nawet dwoma bramkami, lecz Grzegorz Marczyk przegrał pojedynek sam na sam z golkiperem. Kolejne minuty upływały pod znakiem walki w środku pola i kiedy już wydawało się, że przed przerwą wynik nie ulegnie zmianie, Dustin Nowak popisał się sprytnym strzałem, po którym piłka znalazła się w siatce.
Druga połowa pozbawiona już była goli, co nie oznacza jednak, że również emocji. Te nadal były spore, bowiem obie drużyny do samego końca walczyły o bramkę dającą trzy punkty. Za każdym razem jednak, kiedy już wydawało się, że tym razem któraś z formacji defensywnych zawiedzie, w ostatniej chwili udawało jej się ratować sytuację. Tak było chociażby przy strzałach Skorupy, czy Roberta Steca, po przeciwnej stronie boiska. Wynik nie uległ zatem zmianie. Wynik, który nie urządza na pewno ani jednej, ani drugiej drużyny.