Spotkanie dwóch druzyn, które jak do tej pory nie odniosły jeszcze zwycięstwa, rozpoczeło się od nieco lepszej gry Scarsenalu. Jego obrońcy nie mieli większych problemów z powstrzymywaniem napastnikówgości, a i samym żółtym udawało się od czasu do czasu przedzierać pod bramkę Mateusza Kotyzy. W końcu gospodarzom udało się trafić na 1:0 a szczęśliwym zdobywcą gola był Artur Kursin. Goście próbowali po stracie gola zaatakować i mimo iż przed przerwą nie udało im się wyrównać, to tuż po rozpoczęciu II połowy już owszem. Sztuki tej dokonał Augustyn Siwadło, który z bliska nie dał szans bramkarzowi. Gospodarzy nie zadowalał jednak w tym spotkaniu żaden remis. Od razu ruszyli do przodu i już w jednej z pierwszych akcji udało im się ponownie wyjść na prowadzenie. Tym razem strzelcem bramki był obrońca, Gergoe Kosztik. Extend Vision ponownie zerwało się do ataków, które dały mu gola na 2:2 a nam ogromne emocje w końcówce. Po bramce Piotra Waśkiewicza obie strony chciały bowiem przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść i obie miały ku temu wyborne wręcz sytuacje. Ostatecznie cieszył się po meczu Scarsenal, który zwyciężył 3:2 po drugim golu Kursina. Pierwsze trzy punkty wędrują zatem do niego. Extend Vision na pierwszą wygraną wciąż musi jeszcze czekać.