O 21:00 swoje spotkanie rozpoczęły ekipy KPR i Food Care. Dość szybko na prowadzenie wyszli gospodarze; Tomasz Profic podawał do Grzegorza Marczyka i mieliśmy 1:0. Po zdobyciu bramki biali kontrolowali przebieg gry, nie dając podejść rywalowi zbyt blisko. Czarnym udawało się jednak czasem groźnie uderzyć, jak chociażby wtedy, kiedy po strzale Tomasza Kroka świetnym refleksem popisał się Seweryn. To jednak KPR przeważał i już po chwili prowadził dwoma bramkami. Food Care'owi należą się jednak ogromne brawa. Nieustannie starał się bowiem atakować i mimo że od pierwszej minuty grał w szóstkę, udało mu się po pięknej, solowej akcji Konrada Nowakowicza zdobyć kontaktowego gola. To trafienie kompletnie wybiło białych z rytmu. Mimo iż prowadzili, oddali zupełnie inicjatywę i próbowali jedynie kontrować. Goście powinni za to doprowadzić do wyrównania, lecz ani strzał Dariusza Dębosza ani kolejna próba Nowakowicza nie przyniosły efektu. Do przerwy KPR prowadził więc 2:1, drugą bramkę zdobył Adam Curyło.
Przerwa pozwoliła gospodarzom ochłonąć. Ponownie ruszyli do śmielszych ataków, co w połączeniu z ofensywnie wciąż usposobionym i atakującym Food Carem dawało świetne widowisko. Mimo upływu czasu czarni, grając w niepełnym składzie nie opadali z sił. Bramkę jednak stracili i to paradoksalnie... po kontrze. Miłosz Jodłowski podwyższył na 3:1, co podcięło gościom skrzydła. Choć do końca meczu starali się odwrócić jego losy, nie udało im się doprowadzić chociażby do wyrównania. Czarni wygrali 5:2. W końcówce jeszcze dwa gole do swojego dorobku dołożył Marczyk, podczas gdy Food Care odpowiedział tylko bramką Jacka Nigbora.