Drugi mecz wieczoru, pomiędzy Korporatami a Rent Expressem nie miał wyraźnego faworyta. Co prawda po trzech seriach spotkań przewagę aż sześciu punktów nad przeciwnikiem mieli gospodarze, jednak goście, po absencji w meczu pierwszej kolejki z meczu na mecz prezentowali się lepiej. Przypuszczenia sprawdziły się. Od pierwszej minuty spotkanie to było bardzo wyrównane, co wcale nie oznacza, że te w nim nie padały. A i owszem, bramek było aż dziesięć, a przebieg meczu mocno szalony. Ale po kolei.
Wynik otworzył Robert Stec, który wykorzystał znakomite podanie Dustina Nowaka. Mimo objęcia prowadzenia przez gości, obraz gry nie uległ zmianie. Pomarańczowi starali się ze wszystkich sił wyrównać, lecz zamiast bramki na 1:1 zobaczyliśmy tę na 2:0 – autorstwa Kacpra Warykiewicza. Konieczność odrabiania coraz poważniejszych już strat do rywala zmusiła Korporatów do śmielszych ataków. Świetnie neutralizowała je jednak obrona gości, która potrafiła też doskonale uruchamiać napastników prostopadłymi podaniami. Korporaci nijak nie potrafili sobie z nimi poradzić i mimo że mecz z boku wyglądał na wyrównany, już do przerwy mieliśmy 4:0, po drugim golu Steca oraz trafieniu Szymona Taisa. Drugą połowę lepiej od przeciwników i aktywniej rozpoczęli gospodarze. Nadal nie byli się jednak w stanie przedostać w pole karne Warykiewicza. Rywale za to znów trafiali do siatki. Ich bohaterem był Stec, który w drugiej połowie dołożył trzecie trafienie, kompletując tym samym hat-tricka. W tym momencie przebudzili się jednak pomarańczowi. Do ataku poderwał ich Leszek Panuś, który zdobył pierwszą bramkę. Chwilę potem drugie trafienie dla Korporatów zanotował Michał Zieliński i na boisku zrobiło się naprawdę ciekawie. Kolejne dwa szybkie gole dla gospodarzy spowodowały, że nagle zrobiło się 4:6 i w końcówce spotkaniu towarzyszyło sporo emocji. Ostatecznie pogoń się jednak gospodarzom nie udała; poza wspomnianym Panusiem, który zdobył dwa gole,i Zielińskim do siatki trafił jeszcze Artur Maczkowski. Szóstą bramkę po przeciwnej stronie zdboył z kolei Andrzej Iwański.