Trzeci mecz i trzecie starcie debiutantów. Tym razem naprzeciw siebie stanęły siódemki Food Care i Art-Black. Po pierwszej kolejce oba zespoły miały na koncie po trzy punkty, ale, jak się potem okazało, jedynie gospodarzom udało się utrzymać dobre nastroje i powiększyć punktowy dorobek. Początek należał do czarnych, którzy częściej byli przy piłce. Nie przekładało się to jednak na gole. Oddali bowiem oni, mimo przewagi w posiadaniu piłki, tylko kilka strzałów, które sprawiły jakikolwiek problem golkiperowi. W końcu gole jednak padły. Do końca pierwszej połowy kibice zobaczyli ich już kilka. Kluczowe dla losów meczu były okolice 18-20 minuty. Wtedy to dwa szybkie gole zdobył Food Care i Art-Black, który, jak żartowali oglądający ten mecz piłkarze Scarsenalu, tego wieczoru był „not black" (grał w znacznikach) przegrywał do przerwy różnicą dwóch goli. Jak się okazało w drugiej części gry, tych dwóch właśnie goli zabrakło do uzyskania chociażby remisu. Goście strzelali bowiem gole i grali lepiej niż w pierwszej odsłonie, jednak to nie wystarczyło. Przegrali 7:9 i po ubiegłotygodniowym zwycięstwie musieli przełknąć gorycz porażki. Na pocieszenie pozostały im zdobyte bramki autorstwa Tomasza Kokoszki (3), Tomasza Sobczyka (2), Grzegorza Jankówa oraz Rafała Witaszka. Food Care do bilansu punktowego dolicza sobie trzy oczka, bramkowego zaś – aż dziewięć trafień. Po dwa gole strzelili Tomasz Krok, Damian Ostrowski i Paweł Kmieć. Brakujące trzy gole były zaś zasługą Dariusza Dębosza, Roberta Grzywińskiego i Jacka Nigbora.