Drugi mecz wieczoru, pomiędzy Lynką a Korporatami należał do tych, które ogląda się z przyjemnością. Aktywna gra tak jednej jak i drugiej strony, szybkie ataki, nieoczekiwane zmiany sytuacji – nie zabrakło w tym meczu niczego. Również i bramek, których obie ekipy zdobyły aż dziewięć. Na początku przewagę miała jednak Lynka. Dwie szybko zdobyte bramki ustawiły na pewien czas przebieg meczu. Korporaci w końcu otrząsnęli się jednak z szoku i zaatakowali. Jeden z nich, po wejściu z głębi pola był bliski zdobycia bramki, lecz strzelił minimalnie niecelnie. Końcówka pierwszej połowy to małe oblężenie bramki Krzysztofa Wrony, nie niosące jednak ze sobą bramkowych efektów. Udanie skontrować i podwyższyć prowadzenie mogli za to niebiescy: Zyzak wspaniale uwolnił się spod opieki obrońców, lecz dwukrotnie uderzał niecelnie (pierwszy strzał odbił obrońca, drugi poszybował obok bramki). Zamiast spokoju, przy dwubramkowym prowadzeniu w grze gospodarzy zapanował mały chaos. Skrzętnie wykorzystali to goście. Jeden z nich strzałem tuż przy słupku zdobył kontaktową bramkę. Zamiast 3:0 mieliśmy więc tylko 2:1 i wielkie emocje w perspektywie. Rzeczywiście, Korporaci nim się obejrzeli, już wyciągać musieli piłkę z siatki. Przed przerwą udało im się jednak zdobyć jeszcze dwa gole i doprowadzić do remisu. Mieliśmy 3:3 i o wszystkim zadecydować miała druga połowa.
W drugiej odsłonie na prowadzenie wyszli Korporaci. Gra nabrała tempa, Lynka zdawała się mimo niekorzystnego początku rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Oglądaliśmy dużo strzałów i szybkich akcji, które jednak w większości były kasowane przez defensywy obu ekip. Korporatom udało się ostatecznie odskoczyć Lynkę na aż trzy bramki i zwyciężyć w przekonywających rozmiarach. Zwycięstwo 6:3, gdy przegrywało się już 0:2 musi budzić uznanie. Dla ekipy gości trafiali: Leszek Panuś (het-trick), Paweł Książek, Szymon Jastrzębski i Łukasz Rosicki. Niebieskim nadzieje na korzystny wynik swoimi strzałami dali zaś Kamil Przepiórka, Krzysztof Szum oraz Konrad Siedlarczyk.