Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Średnia ocena: 3.5

Pewna wygrana TeleTech

Od samego początku widać było kto tego dnia zwycięży. Gracze TeleTechu byli o kilka klas lepsi od swoich rywali. Grali piłką szybko, na jeden kontakt i przede wszystkim skutecznie. Tworzyli sobie masę okazji na strzelenie bramek i trzeba przyznać, że większość z nich wykorzystywali. Natomiast Shell nie oddał w pierwszej połowy żadnego strzału, który mógłby zagrozić bramkarzowi TeleTechu. I tym samym dwadzieścia minut zakończyło się rezultatem 5:0.  Po przerwie pozytywnie zaskoczyli wszystkich gracze Shell. Odważniej zaczęli grać piłką i zdobyli honorową bramkę. Okres ten jednak nie trwał za długo. TeleTech odparł chwilową przewagę i znów zaczął grać swoją piłkę, sukcesywnie podwyższając prowadzenie. W 34. minucie mieliśmy niesportowe zachowanie dwóch zawodników przeciwnych drużyn. Wspomniani panowie zostali ukarani czerwonymi kartkami. Mecz zakończył się pożegnalnym drugim trafieniem Shella.