Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Średnia ocena: 4.8888888888889

Do jednej bramki

Po ostatnich udanych występach LGBS dzisiaj przyszedł czas na prawdziwy test, ich przeciwnikiem był dzisiaj Diamond, który przede wszystkim gra na równym, wysokim poziomie co odzwierciedla sytuacja w tabeli. Pierwsze dwadzieścia minut zapowiadało mecz walki, drużyny nie stwarzały zbyt wielu okazji ale wyższą skutecznością wykazał się dzisiejszy faworyt, który jedną z akcji zamienił na gola. Na kolejne bramki musieliśmy czekać aż do drugiej połowy. Po trafieniu na 2:0 Diamond złapał wiatr w żagle, a najlepszy na boisku Karol Baran popisał się hat-trickiem, dając spory wkład w zwycięstwo swojego zespołu. LGBS musiał dzisiaj przełknąć gorycz porażki i aby się utrzymać „Granatowi” muszą gromadzić kolejne punkty na swoim koncie.