Żółte kartki: 1188

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Drink (Dream) Team górą

Pierwsi na prowadzenie wyszli gracze 4F, w trzeciej minucie z zimną krwią rzut karny wykorzystał Marcin Badylak. Popularny “Badyl” rozegrał świetne zawody strzelając aż trzy bramki, dając swoim kolegom do końca nadzieje na dobry wynik.  Gol na 1:1 jednak przyszedł równie szybko, tym razem obrona 4F nieco zaspała, a Kładyszewski z łatwością minął bramkarza. 4F jednak znów wyszedł na prowadzenie, tym razem za sprawą Miłosza Mrożą. Druga połowa to już szalona walka i wymiana ciosów. Tempo spotkania naprawdę było bardzo wysokie, piłka bardzo szybko przemieszczała się od jednego do drugiego pola karnego. Jednocześnie obie ekipy prezentowały miły dla oka, techniczny futbol. Od prowadzenia 4F na dziesięć minut przed końcem meczu doszliśmy do wygranej  Drink Teamu. Sama końcówka była właśnie dużo lepsza w wykonaniu zwycięzców, dodatkowo rywale często popełniali indywidualne błędy. Kawał dobrego futbolu przez duże F.