Żółte kartki: 3419

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Emocje do samego końca

W ostatnim spotkaniu na obiekcie Dekerta mieliśmy przyjemność oglądać 2 i 7 drużynę 3 ligi grupy B. Frapol jeśli zainkasował by w meczu 3 pkt ciągle ma szansę na mistrzowski tytuł ale musi liczyć na potknięcie Fideltronika, natomiast BWI już bez szans na medale, walczy tylko o jak najlepsze miejsce na koniec sezonu. Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze obejmując prowadzenie w 4 minucie meczu za sprawą Bartosza Gągola. Nie cieszyli się jednak długo z prowadzenia ponieważ chwilę później Dariusz Duda i pokonał bramkarza gości a wynik na 1:2 podwyższył Marcin Ścieszka. Połowa kończy się taki rezultatem i druga część zapowiadała nam się emocjonująco zwarzywszy na to że Frapol nie miał specjalnie więcej sytuacji niż BWI w pierwszej części. Druga połowa obfitowała w dużo akcji i strzałów ale nic nie chciało wpaść do siatki. Gdy się wydawało że mecz zakończy się tym rezultatem na 2 min przed końcem kontaktowego gola na remis strzelił Mateusz Wyroba. W ostatnich sekundach arcyważne 3 punkty uratował ponownie Dariusz Duda korzystając z złego wyjścia bramkarza i Frapol wygrywa mecz a BWI może tylko wyciągnąć konsekwencje i przy następnym meczu mądrzej rozgrywać piłkę w ostatnich minutach meczów.