Obserwatorzy tego spotkania zgodnie potwierdzają, że REN-BET postawił twarde warunki Bankowcom z PKO. Trudno się z tym nie zgodzić, ponieważ drużyna z Janem Rogóżem między słupkami, spisywała się naprawdę przyzwoicie. REN-BET zaczął jednak – jak to często bywa – od straty gola. W 4. minucie wynik spotkania otworzył Grzegorz Grudka. Pomimo początkowego niepowodzenia, Granatowi pokazali charakter i przed przerwą zdołali wyrównać – trafienie na 1:1 zaliczył Jakub Malada. Druga odsłona meczu również była bardzo wyrównana, jednak doświadczenie Bankowców wyszło w odpowiednim momencie. Zawodnicy PKO musieli aż dwukrotnie odrabiać straty, a mimo to zdołali wygrać 6:4 – do siatki Rogóża trafiali Jarosław Kraul (3), Jacek Dziduszko i Krzysztof Adamczyk. Gospodarzy, w drugiej połowie, stać było na trzy gole – Czesława Korepty i Mariusza Nawrota (2).

Komplet punktów wędruje na konto Bankowców, którzy odnieśli drugie zwycięstwo w tym sezonie. REN-BET znów przegrywa i w dalszym ciągu czeka na pierwsze ligowe oczka.