W meczu inaugurującym poniedziałkowe zmagania, naprzeciw siebie stanęły drużyny BWI Group o Impostu. Listonosze wygrali po 40. minutach dominacji i zasłużenie zdobywają komplet punktów. Pierwsza połowa przebiegała całkowicie pod dyktando gospodarzy, którzy do przerwy prowadzili już 4:0. Warto przypomnieć ostatnią bramkę w tej części spotkania. Dominik Pełka popisał się fantastycznym dośrodkowaniem, a równie wspaniale zachował się Krzysztof Markiewicz. Zawodnik Impostu uderzył futbolówkę z woleja, a ta wpadła w samo okienko bramki Gerarda Bednarczyka. Bez wątpienia gol Markiewicza był najładniejszym trafieniem w V kolejce II Ligi A. Drugie 20. minut również ze wskazaniem na Listonoszy, choć zaczęło się niepokojąco. Po podaniu Bartosza Gągola do siatki trafił Marcin Majkowski i goście złapali oddech. Jak się później okazało była to jedyna bramka dla gości, zaś napastnicy InPostu nie próżnowali. Efekt – pięć kolejnych goli autorstwa Adama Gawlika (łącznie 3 trafienia), Jarosława Żaka, Krzysztofa Markiewicza (3) i Jarosława Guzika (2).

InPost zasłużenie wygrywa (9:1) i tym samym utrzymuje pozycję lidera rozgrywek.