Mecze: 9621

Żółte kartki: 4229

Czerwone kartki: 382

Od początku w osłabieniu

W pierwszym meczu kolejki Nokia podejmował osłabioną ekipę Coca-coli. Ekipa gości zastanawiała się nad oddaniem meczu walkowerem ponieważ nie uzbierali składu i musieli zacząć spotkanie, i dograć do końca, nie dość że bez zmian to jeszcze bez jednego zawodnika w polu. Było to wyzwanie nawet z słabo spisującą się Nokią. Szansę się trochę wyrównały po paru minutach ponieważ kontuzji doznał jeden z zawodników Noki i nie mieli nikogo na zmianę. Pierwsza część to badanie przeciwnika, mało strzałów oraz klarownych sytuacji przez co nie oglądaliśmy żadnych bramek. Druga część meczu przyniosła nam więcej emocji. Dzielnie broniąca się ekipa Coli straciła bramkę dopiero po 30 minutach gry, a worek z bramkami rozwiązał się na dobre. Po chwili było już 2:0 po ładnej zespołowej akcji. Gości było stać jeszcze na strzelenie bramki na kontakt ale na więcej zabrakło już sił a Nokia bezlitośnie punktowała przeciwnika. Ostatniego gola strzelił z rzutu karnego … bramkarz drużyny gospodarzy który zaliczył pierwsze trafienie w tym sezonie Biznes Ligi. Mecz zakończył się wynikiem 5:1 ale gdyby tylko goście grali w pełnym składzie obraz meczu był by zdecydowanie inny. W każdym razie należą się gratulacje dla osłabionej Coli za podjęcie walki i nienajgorszy wynik.