Żółte kartki: 3499

Czerwone kartki: 244

Średnia ocena: 4.3333333333333

Komplet punktów Rigor Mortis

Był to pojedynek mogący się okazać kluczowym, w kontekście walki o utrzymanie. Od początku w spotkanie lepiej weszli zawodnicy Rigor Mortis, którzy częściej kreowali sobie dogodne sytuacje bramkowe. Momentami zespół ANSWEAR.COM zdawał się totalnie nie mieć pomysłu na to co zrobić z piłką, przez co optyczna przewaga zespołu w brązowych strojach była dosyć wyraźna. Przewaga ta zaowocowała dwubramkowym prowadzeniem do przerwy, które zaraz po przerwie wzrosło do trzech trafień. Wtedy jednak zawodnicy Rigor Mortis poczuli się zbyt pewni siebie i zespół ANSWEAR.COM doprowadził do stanu 3:2 na dziesięć minut przed końcem. Gracze w czarnych strojach nie zamierzali na tym poprzestawać i usilnie dążyli do wyrównującej bramki. Tego celu graczom ANSWEAR.COM nie udało się już jednak osiągnąć, natomiast zespół Rigor Mortis w końcówce spotkania zdobył swoją czwartą bramkę zapewniając sobie zasłużony komplet punktów w tym spotkaniu.