Beniaminek gromi

Shell to zespół znajdujący się w dużym kryzysie, Żółci nie tylko nie potrafią wygrać, ale również strzelają bardzo mało goli, rywal za to ostatnio wyszedł z kryzysu uciekając ze strefy spadkowej. „Czerwona latarnia” II ligi D już od początku pozbawiła się szans na końcowy sukces - czyli choćby jeden punkt. Diamond wypunktował wszystkie słabe punkty rywala, bramki padały jak na zawołanie a prowadzenie do przerwy 5:0 mówi samo za siebie. Drugie dwadzieścia minut to kontynuacja świetnej gry DIAMOND, drużyna w niebieskich koszulkach dzieliła i rządziła na boisku. Shell wprawdzie zdobył gola, ale wobec kolejnych czterech przeciwnika, był to zaledwie gol honorowy. Diamond dzięki zwycięstwu umocnił swoją pozycję w środkowej części tabeli i z dużym optymizmem może patrzeć w przyszłość.