Seria remisów lidera

Profix w dwóch poprzednich spotkań nie potrafił zdobyć kompletu punktów, nie pomógł nawet Mariusz Jop, który pojawił się ostatnio na boisku Biznes Ligi. Tym razem Profix podejmował zdecydowanie niżej notowanego rywala, co pozwalało myśleć o przełamaniu serii remisów, jednak LGBS postawił poprzeczkę na tyle wysoko, że lider znowu zremisował. Spotkanie to poza początkiem, który należał do Profixu było bardzo wyrównane. Od trzynastej minuty drugiej połowy kiedy to LGBS doprowadził do stanu 3:3 oglądaliśmy wymianę ciosów, gol za gol i akcja za akcję.  Kiedy wydawało się, że to LGBS zgarnie komplet punktów prowadząc w końcówce jedną bramką do piłki podszedł niezawodny Mateusz Stolarski i dzięki wspaniałemu uderzeniu z rzutu wolnego uratował punkt dla swojego zespołu, który odnotował trzeci remis z rzędu.