Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Najwyższa porażka

Nic nie zwiastowało, że w tak nieszczęśliwy dla Globala sposób może potoczyć się to spotkanie. W szóstej minucie zawodów ekipie Dawida Kaźmierczaka udało się wyjść na prowadzenie za sprawą Dawida Biernata, co pokazywało, iż chce ona zrównać się punktowo tego dnia ze swoim przeciwnikiem punktami. Nie miał on jednak zamiaru czekać na to, co pokażą prowadzący, szybko biorąc się do roboty. Niecałe trzy minuty później mieliśmy remis, a po podobnym okresie HSBC wyszło na minimalne prowadzenie. Jeszcze przed przerwą udało się je podwoić i była to zapowiedź wydarzeń drugich 20 minut. Prędko uzyskane po zmianie stron kolejne dwie bramki postawiły graczy w granatowych trykotach w bardzo trudnym położeniu. Nie udało się już z niego "wygrzebać", a trzy gole zanotowane między 33 a 35 minutą oznaczały ich najwyższą porażkę w całej historii występów.