Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Wow, wow, wow

Profix z pięcioma zwycięstwami i aż trzydziestoma zdobytymi bramkami zdecydowanie przewodzi całej stawce. Widać, że pewnie zmierzają w tym roku po awans. Tego dnia jednak musieli gonić wynik jako pierwsi, gdyż już w trzeciej minucie na prowadzenie wyszli rywale. Gola zdobył Michał Starzyk. Kilka minut później wyśmienitym strzałem wyrównał Mateusz Stolarski, którego techniczna gra wyjątko mogła przypaść do gustu kibicom. Widać było, że zawodnicy Profix  są niesamowicie zgrani. Futbolówkę wymieniali szybko, na jeden kontakt, prawdziwie po “krakowsku”. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 2:1. Jednak właściwy pokaz umiejętności zawodników Profixu mieliśmy już w drugiej połowie. Tu żadnych wątpliwości nie było. Najlepsi tego dnia byli strzelec aż czterech goli Mateusz Stolarski oraz Krystian Żakowicz (dwa gole).