Żółte kartki: 1176

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Nie odpuścili

Ostatni i chyba najciękawszy mecz 2 kolejki zafundowały nam ekipy Chomika oraz Sopem. Gospodarze już po kilku minutach prowadzili 2-0 i wydawać by się mogło że kontrolują całe spotkanie, ale piękny strzał w "okienko" Mieczysława Stępnia dał nadzieję na dobry wynik dla SOPEM. Do przerwy goście stracili po błędzie obrony jeszcze jedną bramkę i do przerwy wynik 3-1 cieszył tylko jedną ekipę. Druga połowa to ciągłe ataki SOPEM które zaczeły przynosić bramki. To oni zaczeli kontrolować całe spotkanie i bardzo uważnie grając w obronie wykorzystywali błędy przeciwników. Andrzej Rutkiewicz mnożył się i troił w środku gry i do głównie dzięki niemu SOPEM nie dość że szybko odrobiło straty to jeszcze wyszło na dwubramkowe prowadzenie wygrywając ten bardzo ciekawy mecz 5-3.