Żółte kartki: 1199

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Niesamowita końcówka Formatu

Gra była przez całe czterdzieści minut bardzo wyrównana, a oba zespoły wymieniały wiele podań. Często gracze iCara wdawali się w pojedynki indywidualne, które jednak przynosiły różny skutek. Po dwunastu minutach 2:0 prowadzili gracze iCara, którzy prowadzili mądrą i zdyscyplinowaną grę. Grający jednak również niezły futbol gracze Formatu zdobyli jeszcze przed przerwą bramkę kontaktową, co zapowiadało emocje w drugiej części spotkania. Kiedy gracze w żółtych strojach zdobyli trzecią bramkę, uzyskując tym samym dwubramkowe prowadzenie nastąpił jednak moment rozluźnienia, który brutalnie wykorzystała drużyna Formatu. Bramka kontaktowa strzelona na dziesięć minut przed końcem przez graczy Formatu dała im jeszcze nadzieje na korzystny wynik w tym spotkaniu, w wyniku czego ruszyli do ataku. Drużyna Formatu, która dzięki bramce kontaktowej dostała wiatru w żagle zdołała w ostatnich dziesięciu minutach spotkania strzelić aż cztery bramki drużynie iCara. Zespół iCara wydawała się zgubić pewność, że nic złego w tym meczu nie może się im już stać, chwilę potem kolejne bramki strzelane przez Format zwiększały tylko nerwowość w poczynaniach zespołu w żółtych strojach, przez co w tym naprawdę wyrównanym meczu komplet punktów w inaugurującej sezon kolejce dopisuje na swoje konto drużyna Formatu.