Mecze: 9445

Żółte kartki: 4155

Czerwone kartki: 379

Szybkość, dokładność i mnogość, czyli Codahead ekspresem po zwycięstwo

Mecz już od samego początku dawał nadzieję na szybką i energiczną grę. Od startu zawodnicy drużyny Codahead, którzy przybyli na to spotkanie nie małą ekipą, parli do przodu chcąc zdominować swego oponenta co szybko przyniosło efekt wyprowadzając drużynę na prowadzenie.  Chociaż już za kilka minut mogło się to zemścić, gdyż sędzia zauważył przewinienie w polu karnym co oczywiście musiało się skończyć podyktowaniem rzutu karnego. Nieoczekiwanie jednak nie został on zamieniony na bramkę kończąc się strzałem niecelnym. Do pierwszej połowy już bramek nie zobaczyliśmy, mimo iż okazji do nich nie brakowało. W drugiej połowie mecz był nadal emocjonujący, a obie drużyny grały w równym tempie.. Już kilka minut po wznowieniu gry byliśmy świadkami faulu zawodnika Cathay Pacific, który dostał za to przewinienie żółty kartonik, a jakby tego było mało wykonujący rzut wolny zawodnik Patryk Izydorek zdobył piękną bramkę umieszczając piłkę w „okienku”. Do końca spotkania zobaczyliśmy jeszcze 3 bramki kończąc mecz wynikiem 4:1 dla zawodników w czarnych koszulkach.