Żółte kartki: 2536

Czerwone kartki: 311

Średnia ocena: 4.8888888888889

Zabójcza końcówka

W pierwszym meczu kolejki 1 Ligi grupy A drużyna Nokii podejmowała drużynę Coca-Coli. Mecz dużo lepiej rozpoczęli gospodarze i już po kilku minutach powinni prowadzić 2-0 , ale na ich nieszczęście oba strzały trafiły w słupek. Zasada że niewykorzystane sytuacje się mszczą sprawdziła się tutaj doskonale i po rzucie wolnych z przed pola karnego mocny uderzeniem pod poprzeczkę bramki popisał się najlepszy strzeleć drużyny gości Jarosław Walczak z numerem 99. Do pierwszej połowy mieliśmy wynik 2-2 i o wszystkim miała zadecydować druga odsłona spotkania. Na nią bardziej zmotywowani wyszli gracze Noki który dołożyli jedno trafienie wygrywając spotkanie 3-2. Było to ich drugie zwycięstwo w obecnym sezonie dzięki któremu wskoczyli na dobre 5 miejsce w tabeli.