Mecze: 7417

Żółte kartki: 2545

Czerwone kartki: 311

Hostel gromi!

W drugim meczu na obiekcie przy ul. Dekerta spotkały się słabo spisująca się w tym sezonie ekipa Morele.net z Hostelem Deco który nie przegrał jeszcze od początku rundy żadnego spotkania. Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia gości i już w pierwszej akcji meczu wyszli na prowadzenie dzięki Rafałowi Myśliwcowi grającemu z numerem 16. Radość nie trwała długo bo po pięknej zespołowej akcji gospodarzom udało się szybko zremisować. Dalsza część pierwszej połowy to ataki z obu stron i wymiana bramkę za bramkę, jednak jedno trafienie więcej zanotowali gracze morele i to oni schodzili do szatni z jednobramkową przewagą. Druga połowa to już popis graczy Hostel Deco. Większość strzałów w światło bramki kończyło się zdobyciem gola a obroną gospodarzy popełniała masę błędów które z zimną krwią wykorzystywali napastnicy gości. Ekipa Morele.net wygrywając pierwszą połowę , kończy spotkanie wynikiem 4-10 i na pewno w szatni po meczu mieli do siebie dużo pretensji ponieważ przegrali ten mecz na własne życzenie.