Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Najlepszy mecz wieczoru

Warto było czekać na ostatni mecz tego wieczoru w którym to zmierzyły się ekipy Ulma i Decathlon. Mecz miał bardzo dobre tempo gry, a wśród zawodników widać było zaciętość i wolę walki. Do ostatnich minut ważyły się losy tego spotkania jednakże, żaden z zespołów nie przechylił szali na swoją korzyść. Lider nakręcony ostatnim wysokim zwycięstwem od razu wziął się do pracy i po pierwszej połowie wyszedł na prowadzenie 0:2. Ekipa "Biało-czarnych" szybko odrobiła straty tuż po wznowieniu zaskakując tym samym rywala. Gra robiła się coraz ciekawsza a mecz zyskiwał na atrakcyjności. Pomimo wielu starań z obu stron padło jeszcze po jednym golu, a ostatecznie skończyło się na podziale punktowym i wyniku 3:3.