Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Zagrania ręką w polu karnym

W trzecim spotkaniu na boisko Biznes Ligi wyszły drużyny z szóstego i ostatniego miejsca w tabeli, a mowa o Ortotop Centrum Medyczne i Colorex. ,,Biali'' po ciężkiej i trudnej walce zwyciężyli, a bramka decydująca padła w końcowych minutach z rzutu karnego. "Pomarańczowi" postawili poprzeczkę bardzo wysoko i przez cały czas dorównywali rywalowi kroku. Ekipa Tomasza Kawy na początku goniła wynik i wydawała się jakby zaskoczona grą przeciwnika. Wynik do przerwy oscylował na granicy remisu (3:3). Później Ortotop Centrum Medyczne delikatnie zaczęło przejmować inicjatywę. Gorąco zrobiło się w 37 minucie, kiedy to Colorex wykorzystał rzut karny. Po chwili podobna sytuacja miała miejsce z drugiej strony, a Tomasz Kawa pewnym strzałem zapewnił swojej drużynie zwycięstwo jak przystało na prawdziwego kapitana.