Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Koncert Miłka

W ostatnim meczu kolejki spotkały się drużyny ze szczytu tabeli, a więc Dragon i Decathlon Zakopianka. Ciężko było wskazać wyraźnego faworyta, gdyż obydwie ekipy prezentowały w ostatnim czasie bardzo wysoką formę. Spotkanie zdecydowanie lepiej rozpoczęli zawodnicy ekipy liderującej w rozgrywkach. Już po 10-ciu minutach prowadzili 3:0, a dużą zasługę w tym miał Piotr Miłek, który w tak krótkim czasie skompletował hat-tricka. Dragon miał spore problemy z opuszczeniem własnej połowy, co w dużej mierze spowodowane było bardzo wysokim, a przede wszystkim skutecznym pressingiem rywala. Do przerwy było 0:4, a chwilę po rozpoczęciu drugiej odsłony Decathlon Zakopianka dorzucił jeszcze dwa trafienia. Dragon nie mógł odnaleźć tego wieczoru swojego rytmu, udało się co prawda zdobyć gola po rzucie karnym, ale wynik 1:6 na około 10 minut przed końcem na pewno nie wzbudzał nadziei. Ostateczny rezultat to 9:2 dla ekipy Decathlon Zakopianka, która wygrywa czwarte spotkanie z rzędu. Na pochwałę zasługuje postawa Piotra Miłka, który pięciokrotnie trafił do bramki rywala, a do tego rezultatu dorzucił jeszcze asystę.