Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Przerwali serię

W pierwszym spotkaniu tej kolejki drużyna ANTRANS Wisła Kraków podejmowała Ulmę, która wydawała się być zdecydowanym faworytem w tym starciu. Pierwsze minuty przebiegły jednak pod dyktando graczy w ciemniejszych koszulkach. Dwie szybko strzelone bramki dały im dużo pewności, a tym samym i luzu w grze. Zawodnicy w białych koszulkach bardzo długo nie potrafili poukładać swojej gry. Rywal zagęścił środek pola i uniemożliwił tym samym vice liderowi granie tego, co najlepiej potrafi. Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy udało się zdobyć bramkę kontaktową i wydawało się, że Ulma wraca do gry. Sytuację bardzo szybko uspokoił Szczepanik, który po bardzo ładnym uderzenie ponownie dał swojej drużynie dwubramkowe prowadzenie. Zawodnicy w białych koszulkach nie poddawali się i do ostatnich minut walczyli o chociażby remis. Ekipa ANTRANS Wisła Kraków starała się utrzymać wynik, a po cichu liczyli również na kontry. W końcówce dogodne sytuacje miały obydwie ekipy. Skuteczniejsi okazali się zawodnicy Ulmy, którym udało się zdobyć jedną bramkę, ale w ostatecznym rozrachunku nic ona nie dała, bo vice lider tabeli niespodziewanie uległ. ANTRANS Wisła Kraków zasłużenie wygrała to spotkanie 3:2 przerywając tym samym serię 6-ciu zwycięstw z rzędu rywala. Wygląda na to, że ,,przewoźnicy" mają już za sobą problemy kadrowe.