Wykorzystali przewagę

Do spotkania z vice liderem drużyna Colorex przystąpiła mając w kadrze sześciu zawodników. Dodatkowo pomiędzy słupkami musiał pojawić się zawodnik z ,,pola”. Mimo to, ku ogromnemu zaskoczeniu to właśnie ta drużyna pierwsza zdobyła bramkę. Z prowadzenia nie mogli się jednak długo cieszyć, bo chwilę później Ulma wyrównała. Mimo liczebnej przewagi, zawodnicy w białych koszulkach nie rzucali się na hura do ofensywy, starali się spokojnie rozgrywać piłkę od tyłu, a sytuacje bramkowe z upływem czasu pojawiały się same. Do przerwy Ulma prowadziła 4:1, warto zaznaczyć, że jednego z goli zdobył bramkarz tej drużyny pewnie egzekwując rzut karny, po którym wykonał symboliczną kołyskę. W drugiej odsłonie vice lider tabeli dorzucił jeszcze 4 trafienia. Ostatecznie Colorex przegrywa 3:8, ale na pochwałę zasługuje chęć walki do ostatniej minuty, mimo tak dużych braków kadrowych. Ulma dzięki zwycięstwu pozostaje w ścisłej czołówce. Warto zaznaczyć, iż jest to ich piąta gloria z rzędu