Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Zwroty akcji

Spotkanie drużyn ze środka tabeli idealnie rozpoczęło się dla drużyny ANTRANS Wisła Kraków, której szybko udało się wyjść na dwubramkowe prowadzenie. Warto zaznaczyć, że w bramce tej ekipy tego wieczoru występował kapitan, który na co dzień jest zawodnikiem z pola. Z czasem Sappi zaczęło dochodzić do głosu, łapać swój rytm. Udało się zaliczyć trafienie kontaktowe, które zadziałało jak dodatkowy zastrzyk motywacji, po czym nie tylko udało się wyrównać, ale również wyjść na prowadzenie. Przed przerwą ANTRANS Wisła Kraków zdołało zdobyć trzecią bramkę. Drugą odsłonę lepiej zaczęli gracze w narzutkach, którym szybko udało się odskoczyć od rywala na dwie bramki. Gracze ANTRANS Wisła Kraków wyglądali na bardzo zmęczonych i zrezygnowanych, a rywale z każdą minutą jakby nabierali mocy. Doszło jednak do kolejnego zwrotu akcji, ANTRANS Wisła Kraków znalazło w sobie resztki energii i końcówka spotkania w ich wykonaniu była świetna. Odrobili straty z nawiązką i ostatecznie wygrali to spotkanie 9:5.