Żółte kartki: 1202

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Złoty gol!

Zespół Bury.pl od początku meczu wydawał się mieć przewagę,ale szczęście tego dnia sprzyjało graczom Teletechu i to właśnie oni po pierwszej połowie prowadzili 1:2, mimo że drużyną lepszą przez całe dwadzieścia minut było BURY.PL i też właśnie to gracze w bordowych strojach otworzyli wynik spotkania, tracąc później dwie bramki. Podobnie jak pierwszą, drugą połowę Bury.pl również zaczęło mocnym akcentem prowadząc po pięciu minutach gry w drugiej połowie 3:2. Zespół Teletech dał radę jednak wyrównać stan rywalizacji i w końcówce drużyna w bordowych strojach musiała ruszyć do zdecydowanej ofensywy, aby przechylić losy spotkania na swoją korzyść. Drużyna TeleTechu została zamknięta na własnej połowie, jednak rozpaczliwe ataki BURY.PL nie zdawały się na nic ponieważ fantastycznie w obronie zachowywał się obrońca TeleTechu Mahmut Ivanc, który raz po raz oddalał zagrożenie spod bramki swojej drużyny. Ta sztuka nie udała się jednak w ostatniej akcji spotkania, kiedy zwycięską bramkę zdobyła drużyna BURY.PL. Zespół BURY.PL wiele sił kosztowało odniesienie tego zwycięstwa i choć wynik i okoliczności na to nie wskazują, było to zwycięstwo w pełni zasłużone.