Mecze: 7339

Żółte kartki: 2531

Czerwone kartki: 311

Z drobnymi problemami

W ostatnim spotkaniu tej kolejki podrażniona po dwóch kolejnych porażkach ekipa Salumanus podejmowała lidera – Consorfrut Polska. Był to dla nich idealny moment na przełamanie bądź na potwierdzenie dobrej dyspozycji dla przeciwnika. Od początku meczu obydwie ekipy starały się przede wszystkich zabezpieczyć tyły i czekać na swoje sytuacje pod bramką przeciwnika. O sytuacje było trudno ponieważ grę obydwu drużyn na połowie przeciwnika cechował lekki chaos. Pierwszą bramkę w szóstej minucie zdobył Strzępek i Salumanus prowadziło. Jeszcze w pierwszej odsłonie mieli kilka sytuacji do podwyższenia wyniku, ale zawiodła ich skuteczność. Niewykorzystane okazje zemściły się już na początku drugiej odsłony, kiedy do Consorfrut Polska mocniej przycisnęło i w konsekwencji zdobyło bramkę wyrównującą. Mecz stał się bardziej otwarty, obydwie ekipy już nie kalkulowały. Lepiej w końcówce odnaleźli się zawodnicy w jaśniejszych koszulkach, którzy do wyniku dorzucili 3 bramki. Ostatecznie z problemami, ale ekipa Consorfrut Polska pokonuje Salumanus 4:1.