Żółte kartki: 260

Czerwone kartki: 34

Średnia ocena: 4.25

JSF Silikon urywa punkty!

Global Telemarketing, jako drużyna licząca się w walce o awans rozpoczęła to spotkanie planowo – już w trzeciej minucie gracze JSF Silikon zmuszeni byli do odrabiania jednobramkowej straty. Ostatecznie jednobramkową stratę udało się odrobić jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę, w związku z czym po pierwszej odsłonie mieliśmy wynik 1:1. W drugiej połowie to graczom JSF Silikon udało się wyjść na prowadzenie i zespół Global Telemarketing został postawiony pod ścianą. Drużyna JSF Silikon nie nacieszyła się jednak prowadzeniem zbyt długo, ponieważ bramkę wyrównującą na 2:2 gracze Global Telemarketing zdobyli już minutę później. Później w meczu nie padła już żadna bramka. Spotkanie było bardzo zacięte przez całe czterdzieści minut, nie było ostrej gry, natomiast każdy z zespołów stwarzał sobie dogodne do strzelenia bramki sytuacje. Utrata punktów przez Global Telemarketing, może się dla niego okazać bardzo kosztowna w kontekście walki o awans.