iCar II

3:2

W przedostatnim spotkaniu XVIII kolejki zmierzyły się ekipy ICara II i UPM. Zawodnicy Kymmene zaczęli od ataków jednak byli bardzo nieskuteczni i brakowało im dokładności pod bramką rywala. Tezę, że „niewykorzystane sytuacje się mszczą" potwierdzili Taksówkarze. Jedynego gola jaki padł w pierwszej połowie zdobył Rafał Antkiewicz. Druga odsłona wyglądała nieco inaczej. Tym razem to goście byli bardziej skuteczni, a kilka minut swojej przewagi udokumentowali dwoma bramkami – do siatki trafiali Tomasz Chruściel i Andrzej Krzanowski. W między czasie jednak padły gole dla ICara. Skutecznością popisali się Łukasz Wójcik i znów Rafał Antkiewicz, który tym samym zdobył swoje drugie trafienie. Pod koniec meczu gospodarze mieli szansę na podwyższenie wyniku. Na ciekawy pomysł wpadł wymieniany już wcześniej Wójcik. Zawodnik próbował wkręcić piłkę z rzutu rożnego, jednak czujnością wykazał się jeden z obrońców UPM, wybijając futbolówkę praktycznie z linii bramkowej.

Wynik 3:2 daje Taksówkarzom awans na szóste miejsce w lidze. UPM zamienia się pozycją z dzisiejszym rywalem i kończy sezon na siódmej lokacie.