Mecze: 7360

Żółte kartki: 2536

Czerwone kartki: 311

Miłe złego początki

Przewagę przez całe spotkanie miałą drużyna nc+, natomiast tak wysoki wynik z pewnością nie oddaje tego co działo się na boisku. Wynik 0:0 po pierwszej połowie, być może był trochę niesprawiedliwy z punktu widzenia graczy nc+, natomiast wynikał on z fantastycznej postawy bramkarza zespołu Jabra&ggmedia.pl. Na początku drugiej połowy nc+ otwierając wynik spotkania, wyszło na prowadzenie. Jednak wszystko to co najgorsze dla graczy Jabra&ggmedia.pl stało się w ostatnich dwunastu minutach spotkania – utrata sześciu kolejnych bramek, przy strzeleniu jednej, z pewnością musiała być bolesna. Zasłużone zwycięstwo nc+, jednak tak jak wspomniałem wcześniej, wynik zdecydowanie nie oddaje tego co działo się na boisku, druga bramka dla nc+ wydawała się „podciąć skrzydła” graczom Jabra&ggmedia.pl.