Ostatnim czwartkowym meczem był pojedynkiem zespołowo grającego REN-BETU z indywidualnościami Hotelu Galaxy. Gospodarze przez długi czas grali bezbarwnie. Dlatego też w pierwszej połowie oglądaliśmy dominację Hotelarzy. Na trafienia Grzegorza Pełzaka i Norberta Olszewskiego (2 gole w I odsłownie), gospodarze odpowiedzieli jedną bramką Jakuba Malady. Druga część spotkania rozpoczęła się podobnie jak pierwsza. Kolejne akcje Galaxy skutecznie wykańczali: Grzegorz Pełzak (łącznie 4 gole), Norbert Olszewski (łącznie 3) i Waldemar Ziębiński. Mimo wysokiego prowadzenia goście pod koniec poczuli niepewność gdyż kilku bramkowa przewaga zaczęła szybko topnieć. REN-BET grał coraz lepiej jednak nie starczyło im czasu na odrobienie straty. Na listę strzelców w drugiej połowie wpisali się Mieczysław Kowal, Czesław Korepta oraz Grzegorz Gajda.

Wynik 8:5 dla zawodników Galaxy oznacza, że utrzymują oni czwartą pozycję w tabeli. REN-BET musi przełknąć smak porażki i z dorobkiem 6 punktów pozostaje na dziewiątej lokacie.